Apie mus

Pasitikėjimo linija

Pasitikėjimo linija leidžia pateikti pranešimus apie pažeidimus, kurie gali būti reikšmingi „EPSO-G“ ar kitoms „EPSO-G“ grupės bendrovėms: „Litgrid“, „Amber Grid“, „Tetas“, „Baltpool“, GET Baltic“ ir „Energy cells“. Jūsų pateiktos informacijos dėka laiku priimti sprendimai gali leisti sumažinti žalą, kurią patirtų grupės bendrovės, darbuotojai ar kiti asmenys, todėl kviečiame nelikti abejingais.

Įsipareigojame užtikrinti pranešėjų anonimiškumą, pateiktos informacijos konfidencialumą bei kviečiame pateikti kuo daugiau informacijos ir savo kontaktus – kuo daugiau duomenų turėsime, tuo išsamesnį tyrimą galėsime atlikti.

Daugiau informacijos apie Pranešimų nagrinėjimą.

Daugiau informacijos apie Pranešėjų apsaugą.

„EPSO-G“ vidinių informacijos apie pažeidimus teikimo kanalų įdiegimo ir jų veikimo užtikrinimo tvarkos aprašas.

 

Pranešimo apie galimus pažeidimus forma.

Apie pažeidimus taip pat galite pranešti:

  • El. paštu – [email protected]
  • Siunčiant informaciją paštu Bendrovės registruotos buveinės adresu – Laisvės pr. 10, Vilnius, Atitikties ir rizikų valdymo vadovui, pranešimas konfidencialus, voko neplėšti;
  • Pateikiant tiesiogiai paskirtam atsakingam asmeniui ar kitiems Atitikties ir rizikų padalinio darbuotojams – UAB „EPSO-G“ l.e.p. atitikties ir rizikų valdymo vadovei Gintarei Janulytei-Kavaliauskienei, telefonu +370 670 89080, el. paštu [email protected] arba bet kuriam kitam Atitikties ir rizikų valdymo padalinio darbuotojui.
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-06-07