Atranka į bendrovės „Tetas“ valdybą


2023-01-02
  • tetas.jpg

Energijos perdavimo ir mainų įmonių grupė „EPSO-G“ paskelbė atranką į energetikos infrastruktūros plėtros ir priežiūros bendrovės „Tetas“ valdybą, kurią sudarys penki nariai, renkami ketverių metų kadencijai. Dabartinės penkių narių „Teto“ valdybos kadencija baigsis 2023 metų balandį.

Kandidatai dokumentus kviečiami teikti iki sausio 9 dienos, dėl šventinio laikotarpio buvo pratęstas kandidatų dokumentų pateikimo terminas.

Užtikrinant gerąją valdymo praktiką ir tinkamą akcininko atstovavimą, bus atrinkti du nepriklausomi ir trys patronuojančios bendrovės nominuojami valdybos nariai.

Nepriklausomi valdybos nariai naujai formuojamoje valdyboje bus atsakingi už verslo plėtros bei veiklos skaitmenizavimo ir duomenų valdymo sritis. Patronuojančios bendrovės nominuoti nariai valdyboje kuruos finansų valdymo ir kontrolės, projektų valdymo ir eksploatacijos bei organizacijos vystymo ir veiklos efektyvumo sritis.

Nepriklausomų valdybos narių atranka vykdoma pasitelkiant vadovų paieškos agentūrą „AIMS International Lietuva“.

„Tetas“, kurio 100 proc. akcijų valdo „EPSO-G“, šiuo metu įgyvendina šalies energetinei nepriklausomybei svarbius sinchronizacijos su kontinentinės Europos tinklais projektų plėtros darbus. Bendrovė taip pat yra viena iš „EPSO-G“ pasitelktų rangovių statant Fizinį barjerą pasienyje su Baltarusija.

Daugiau informacijos:

„Tetas“ nepriklausomų valdybos narių atrankos skelbimas

„Tetas“ nepriklausomų valdybos narių atrankos aprašas

„Tetas“ patronuojančios bendrovės valdybos narių atrankos skelbimas

„Tetas“ patronuojančios bendrovės valdybos atstovų atrankos aprašas

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-02-10