Baigta formuoti „Tetas“ valdyba – antruoju nepriklausomu valdybos nariu tapo Vytautas Lisauskas


2023-04-05
  • Vytautas Lisauskas_red.jpg

Antradienį infrastruktūros plėtros ir priežiūros bendrovės „Tetas“ nepriklausomu valdybos nariu buvo paskirtas Vytautas Lisauskas – taip galutinai suformuota penkių narių „Tetas” valdyba. Kovą ketverių metų kadenciją pradėjusioje valdyboje taip pat dirba nepriklausomas valdybos narys Tomas Astrauskas ir trys „Tetas“ vienintelio akcininko „EPSO-G“ deleguoti valdybos nariai – Elida Drapienė, Ieva Kuodė ir valdybos pirmininku praėjusią savaitę išrinktas Darius Kašauskas. 

Naujai paskirtas nepriklausomas valdybos narys V. Lisauskas valdyboje bus atsakingas už rangos gamybinių procesų valdymo sritį. Paskutiniuosius ketverius metus jis dirbo bendrovėje „SBA Home“, kur ėjo  gamybos ir technikos priežiūros direktoriaus pareigas bei buvo funkcinės tarybos, valdančios „SBA“ korpusinių baldų fabrikus, narys. Prieš tai septynerius metus jis dirbo bendrovėje „IKEA Purchasing Services (Lithuania)“. Nepriklausomo valdybos nario atranką organizavo „AIMS Lietuva“.

Nepriklausomas „Tetas“ valdybos narys T. Astrauskas joje yra atsakingas už bendrovės verslo plėtros sritį. „EPSO-G“ grupės planavimo ir kontrolės vadovė I. Kuodė kuruoja organizacijos vystymo ir veiklos efektyvumo sritį, o „EPSO-G“ grupės projektų portfelio vadovė E. Drapienė – projektų valdymo ir eksploatacijos sritį. „EPSO-G“ grupės finansų ir veiklos planavimo vadovas D. Kašauskas „Tetas“ valdyboje yra atsakingas už finansų valdymo ir kontrolės sritį.

„Tetas“ šiuo metu įgyvendina šalies energetinei nepriklausomybei svarbius sinchronizacijos su kontinentinės Europos tinklais projektų plėtros darbus. Bendrovė taip pat buvo viena iš „EPSO-G“ pasitelktų rangovių statant fizinį barjerą pasienyje su Baltarusija.

Energetikos infrastruktūros plėtros ir priežiūros bendrovės „Tetas“ 100 proc. akcijų priklauso „EPSO-G“. „EPSO-G“ vienintelio akcininko teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos energetikos ministerija.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-04-05