„EPSO-G“ grupės organizacijos vystymo ir kultūros vadove tapo S. Grinevičienė


2023-04-24
  • Simona_Grineviciene-2.jpg

Energijos perdavimo ir mainų įmonių grupės „EPSO-G“ organizacijos vystymo ir kultūros vadovės pareigas pirmadienį pradėjo eiti Simona Grinevičienė. Daugiau nei 20 metų patirtį finansų ir energetikos srityse bei valstybės tarnyboje sukaupusi vadovė bus atsakinga už įmonių grupės žmonių ir kultūros, darnumo bei bendrovės biuro administravimo sritis.

Pastaruosius kelerius metus S. Grinevičienė vadovavo draudimo bendrovės „Gjensidige“ Baltijos šalių Teisės ir prevencijos padaliniui. Kiek anksčiau S. Grinevičienė vadovavo Teisės tarnybai „Ignitis grupėje“, ėjo šios grupės įmonių valdybų ir stebėtojų tarybų narės pareigas. Dar anksčiau ėjo valdybos narės pareigas draudimo bendrovėje „Aviva“, kurioje buvo atsakinga už personalo, teisės, biuro administravimo, IT ir klientų aptarnavimo sritis.

Savo profesinį kelią vadovė pradėjo Lietuvos Respublikos finansų ministerijoje, kur prisidėjo prie Lietuvos finansų sektoriaus teisinės sistemos pertvarkymo pagal ES teisės reikalavimus ir ES struktūrinės paramos sistemos kūrimo ir diegimo Lietuvoje.

S. Grinevičienė eina bendrovės „European Merchant Bank“ nepriklausomos stebėtojų tarybos narės pareigas. Ji taip pat yra „Baltic Institute of Corporate Governance“ politikos grupės narė, savo sukaupta patirtimi ir žiniomis prisidedanti prie gerosios įmonių valdysenos tobulinimo Lietuvoje. Vadovė Vilniaus universitete yra įgijusi teisės magistro laipsnį, taip pat yra baigusi šio universiteto Tarptautinio verslo mokyklos magistro studijas.

„EPSO-G“ įmonių grupę sudaro valdymo įmonė „EPSO-G“, bendrovės „Amber Grid“, „Baltpool“, „Energy cells“, „Litgrid“ ir „Tetas“ ir netiesiogiai kontroliuojama „GET Baltic“. „EPSO-G“ vienintelio akcininko teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos energetikos ministerija.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-04-24