EPSO-G infrastruktūros direktorius R. Štilinis išrinktas „Litgrid“ valdybos pirmininku


2020-04-27
  • LG 1.jpg

VILNIUS. Penktadienį, balandžio 24 d., pirmajame naują kadenciją pradėjusios eiti elektros perdavimo sistemos operatoriaus „Litgrid“ valdybos posėdyje pirmininku išrinktas patronuojančios valdymo bendrovės EPSO-G infrastruktūros direktorius Rimvydas Štilinis.  Šias pareigas jis eis antrą kadenciją iš eilės.

„Kartu su naująja „Litgrid““ valdyba kryptingai tęsime pasirengimą patikimai ir atsakingai dirbti vienu dažniu su kontinentinės Europa elektros perdavimo tinklais. Artimiausioje perspektyvoje svarbiausia užduotis yra užsitikrinti maksimalų Europos Sąjungos finansavimą antrajam sinchronizacijos darbų etapui. Tuo pat metu privalome matyti, kad šiandien energetika sparčiai keičiasi ir mes privalome tapti šių pokyčių dalimi, įgyvendindami  Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijoje keliamą tikslą - iki 2050 metų Lietuvai tapti energetiškai darnia ir savarankiška valstybe. Todėl mums jau šiandien yra itin aktualu suprasti galimus energetikos sektoriaus raidos scenarijus ir iš anksto numatyti veiksmų planą mažinant energetikos sektoriaus priklausomybę  nuo iškastinio kuro ir pritaikant elektros perdavimo infrastruktūrą sparčiai energijos iš atsinaujinančių energijos išteklių gamybos plėtrai. Darydami tai, savo darbe nuosekliai vadovausimės „Litgrid“ valdybos veiklos tobulinimo planu tiesiogiai prisidėdami prie bendrovės strategijoje keliamų tikslų įgyvendinimo,“ – sako R. Štilinis.

R. Štilinis yra Kauno technologijos universiteto energetikos inžinerijos magistras. 

Jis yra EPSO-G grupei priklausančio dujų perdavimo sistemos operatoriaus „Amber Grid ir  VĮ Ignalinos atominės elektrinės valdybų narys.

Balandžio 20 d. naują ketverių kadenciją pradėjusioje penkių narių „Litgrid“ valdyboje dirba du nepriklausomi nariai UAB "GALIO GROUP" finansų direktorius Domas Sidaravičius, elektros inžinerijos ir taikomosios elektronikos specialistas Artūras Vilimas, bei patronuojančios EPSO-G valdymo bendrovės planavimo ir reguliavimo vadovė Jūratė Marcinkonienė ir finansų direktorius Algirdas Juozaponis.

Kviečiame susipažinti su "Litgrid" valdyba.
 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-27