„EPSO-G“ įsikurs biurų komplekse „Business Garden Vilnius“


2023-05-12
  • A048_BGV_02_DOARCHITECTS-1-1920x1080.jpg

Energetikos įmonė „EPSO-G“ rudenį planuoja persikelti į biurų kompleksą „Business Garden Vilnius“. „EPSO-G“ pasirašė penkerių metų patalpų nuomos sutartį su „Vastint Lithuania“, kuri laimėjo konkursą. 

„Biuras mums yra erdvė, suteikianti galimybes kartu kurti, dalintis patirtimis, atrasti geriausius sprendimus. Tuo pačiu siekiame mažinti neigiamą poveikį aplinkai ir sudaryti kuo palankesnes darbo sąlygas komandai. Tad ieškodami vietos biurui kėlėme atitinkamus reikalavimus. Daug susitikimų šiais laikais vyksta nuotoliniu būdu, tačiau labai svarbu turėti erdvę gyvam bendravimui ir klausimų sprendimui”, – sako Mindaugas Keizeris, „EPSO-G“ vadovas.   

Daugelis „EPSO-G“ darbuotojų dirba hibridiniu būdu, todėl planuojama palikti lankstaus darbo modelį – žmonės darbo laiką galės paskirstyti tarp darbo biure, namų ar kitos patogios vietos. 
Biurų komplekse „Business Garden Vilnius“ jau veikia viena iš „EPSO-G“ grupės įmonių – gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorė „Amber Grid“. Kita grupės įmonė – elektros perdavimo operatorė „Litgrid“ – automobiliu pasiekiama per kelias minutes.

„EPSO-G“ kartu su grupės įmonėmis įgyvendina strateginius elektros ir dujų infrastruktūros projektus, atlieka Lietuvos energetikos transformacijos studiją, įgyvendina jūrinio vėjo parko ir kitus svarbius projektus bei pokyčius, todėl naujojo biuro erdvės suplanuotos efektyviam komandų darbui. Kiek daugiau nei 500 kv. m. ploto biure planuojama įrengti apie 50 darbo vietų, erdves susitikimams, susikaupimo reikalaujantiems darbams, taip pat – neformaliam bendravimui.  

Prognozuojama, kad dėl aukštesnės energetinės (A+) klasės ir efektyvaus patalpų išplanavimo naujasis biuras bus ir tvaresnis, ir finansiškai naudingesnis.

„EPSO-G“ įmonių grupę sudaro valdymo įmonė „EPSO-G“, bendrovės „Amber Grid“, „Baltpool“, „Energy cells“, „Litgrid“ ir „Tetas“ ir netiesiogiai kontroliuojama „GET Baltic“. „EPSO-G“ vienintelio akcininko teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos energetikos ministerija.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-05-12