„EPSO-G“ pradeda fizinio barjero prie sienos su Baltarusija antrojo etapo pirkimo procedūras


2021-09-29
  • siena.jpg

Fizinio barjero prie sienos su Baltarusija projektą įgyvendinanti „EPSO-G“ ketina rugsėjo 30 dieną pradėti antrojo šio projekto etapo viešųjų pirkimų procedūras. Pateikti savo siūlymus bus pakviestos visos bendrovės, kurios dalyvavo rinkos konsultacijose ir tokiu būdu išreiškė savo pasirengimą įgyvendinti statybos darbus šiame projekte.

Projekto įgyvendinimu suinteresuotos bendrovės, kurios nedalyvavo rinkos konsultacijose ir nebuvo susipažinusios su pirkimų dokumentais, apie savo ketinimus dalyvauti viešajame pirkime kviečiamos pranešti elektroniniu paštu [email protected] iki rugsėjo 30 dienos, 13 valandos. Tokiu būdu bendrovės kviečiamos patvirtinti, kad projekte numatytais terminais gali išpildyti techninėje dokumentacijoje numatytas užduotis ir pageidauja būti pakviestos teikti pasiūlymus.

Specialiame Fizinio barjero Lietuvos Respublikos teritorijoje prie ES išorės sienos su Baltarusijos Respublika įrengimo įstatyme numatyta, kad projekto įgyvendinimui skirti pirkimai atliekami ir sutartys sudaromos neskelbiamų derybų būdu.

„EPSO-G“ vykdytų rinkos konsultacijų metu 34 bendrovės susipažino su pirkimų dokumentais. Savo pastabas ir rekomendacijas pateikė 14 tiekėjų, gamintojų, projektuotojų bei rangovų. Su 11 iš jų praėjusią savaitę buvo surengti susitikimai, dar kelias reikiamų medžiagų tiekimo bendroves „EPSO-G“ apklausė savo iniciatyva.

Planuojama, kad pirkimas bus skaidomas į keturias dalis geografiniu principu. Pirkimo techninės sąlygos buvo suformuotos atsižvelgiant į rinkos konsultacijų metu pateiktus potencialių tiekėjų ir Lietuvos statybininkų asociacijos siūlymus bei Viešųjų pirkimų tarnybos rekomendacijas.

Siekiant šį pirkimą įgyvendinti pagal geriausias praktikas Viešųjų pirkimų tarnyba delegavo du specialistus šio pirkimo stebėsenai. Planuojama, kad pirkimas bus pabaigtas ir sutartis su rangovais bus pasirašyta šių metų lapkritį, o visas projektas bus pabaigtas iki 2022 metų rugsėjo.

Techninė specifikacija

Techniniai reikalavimai

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-29