„EPSO-G“ pradėjo „Amber Grid“ ir „Litgrid“ valdybos narių atranką


2023-02-24
  • Depositphotos_386584042_L_croped.jpg

Energijos perdavimo ir mainų įmonių grupė „EPSO-G“ pradėjo atranką į grupės bendrovių „Amber Grid“ ir „Litgrid“ valdybų narių vietas. „Amber Grid“ ieškoma patronuojančios bendrovės nominuojamo inovacijų ir žaliosios transformacijos kompetencijų srities valdybos nario, o „Litgrid“ – technologinių inovacijų kompetencijų srities nepriklausomo valdybos nario.

Valdybų nariai renkami iki esamų „Amber Grid“ ir „Litgrid“ valdybų kadencijų pabaigos – 2024 metų balandžio 20 dienos. Kandidatų į valdybas dokumentų priėmimo terminas 2023 m. kovo 16 d.

„Litgrid“ nepriklausomo valdybos nario atranką vykdo atrankos komisija, kurią sudaro „EPSO-G“, Energetikos ministerijos ir Valdymo koordinavimo centro atstovai, pasitelkiant vadovų atrankos agentūros „AIMS International Lietuva“ ekspertus. Už „Amber Grid“ valdybos nario, kurį deleguotų patronuojanti  įmonė „EPSO-G“, atranką atsakingas „EPSO-G“ Atlygio ir skyrimo komitetas. 

Patronuojančios bendrovės nominuojami nariai renkami iš „EPSO-G“ įmonių grupės darbuotojų.

„Amber Grid“ ir „Litgrid“ valdybas sudaro ketverių metų kadencijai renkami 5 nariai: „EPSO-G“ deleguoti nariai, du nepriklausomi valdybos nariai ir vienas valdybos narys – valstybės tarnautojas.

Daugiau informacijos:
„EPSO-G“ įmonių grupės bendrovės „Amber Grid“ patronuojančios bendrovės nominuojamo valdybos nario atrankos skelbimas 
„EPSO-G“ įmonių grupės bendrovės „Litgrid“ nepriklausomo valdybos nario atrankos skelbimas

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-02-24