„EPSO-G“ valdybos pirmininku išrinktas Robertas Vyšniauskas


2023-04-07
  • Robertas Vyšniauskas.JPG

Energijos perdavimo ir mainų įmonių grupę valdančios bendrovės „EPSO-G“ valdybos pirmininku penktadienį buvo išrinktas nepriklausomas jos narys Robertas Vyšniauskas. Ketverius metus dirbsianti penkių narių naujoji „EPSO-G“ valdyba buvo suformuota kovo pabaigoje. R. Vyšniauskas dirbo ir ankstesnės kadencijos bendrovės valdyboje, nuo 2022 metų vasario ėjo jos pirmininko pareigas.

„EPSO-G“ valdyboje šiuo metu dirba nepriklausomi jos nariai Robertas Vyšniauskas, Asta Sungailienė ir Liudas Liutkevičius, taip pat  Energetikos ministerijos Energetinio saugumo grupės vadovas Dainius Bražiūnas ir šios ministerijos Teisės ir personalo grupės vadovas Tomas Daukantas.

R. Vyšniauskas taip pat yra bendrovės „Klaipėdos nafta“ stebėtojų tarybos pirmininkas, „Vilniaus vystymo kompanijos“ valdybos narys, bendrovės „Valstybės investicinis kapitalas" generalinis direktorius. R. Vyšniauskas yra bendrovių valdymo, teisės bei mokesčių konsultantas, Vilniaus universiteto lektorius. Mykolo Romerio universitete jis yra baigęs teisės mokslų magistro studijas.

„EPSO-G“ įmonių grupę sudaro valdymo įmonė „EPSO-G“, bendrovės „Amber Grid“, „Baltpool“, „Energy cells“, „Litgrid“ ir „Tetas“ bei netiesiogiai kontroliuojama „GET Baltic“. „EPSO-G“ vienintelio akcininko teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos energetikos ministerija.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-04-07