Naujuoju „EPSO-G“ vadovu paskirtas Mindaugas Keizeris


2022-07-01
  • Mindaugas Keizeris_.JPG

Energijos perdavimo ir mainų įmonių grupės „EPSO-G“ valdyba naujuoju vadovu penktadienį paskyrė Mindaugą Keizerį, kuris šias pareigas pradės eiti rugpjūčio 22 dieną. Naujasis „EPSO-G“ vadovas pratęs grupės ilgalaikės strategijos įgyvendinimą ir joje numatytą Lietuvos energetinės nepriklausomybės stiprinimą.

Iki rugpjūčio 22 dienos bendrovei ir toliau laikinai vadovaus finansų direktorius Algirdas Juozaponis, o Infrastruktūros padalinio vadovas Tomas Varneckas bus atsakingas už strateginių įmonių grupės projektų įgyvendinimą, įskaitant ir Fizinio barjero įrengimą pasienyje su Baltarusija.

M. Keizeris nuo 2012 metų dirbo „Lietuvos energijos“ (šiuo metu „Ignitis grupės“) bendrovėse – ėjo grupės valdybos nario pareigas, dirbo dukterinių bendrovių valdybose ir stebėtojų tarybose. Nuo 2018 metų jis eina ESO valdybos pirmininko ir vadovo pareigas.

Naujasis „EPSO-G“ vadovas Vilniaus universitete yra baigęs verslo administravimo ir vadybos studijas, apsigynęs tarptautinio verslo magistro laipsnį, taip pat baigė profesionalių valdybos narių rengimo programą „Baltic Institute of Corporate Governance“.

„EPSO-G“ valdybos pirmininko Roberto Vyšniausko teigimu, naujojo vadovo laukia ambicingos užduotys plečiant nereguliuojamas įmonių grupės veiklas, atitinkamai koreguojant įmonių grupės veiklos modelį bei valdant su tuo susijusius pokyčius.

„Mindaugas kartu su visa įmonių grupės darbuotojų komanda pratęs praėjusiais metais patvirtintos ilgalaikės strategijos įgyvendinimą, ji tapo dar aktualesnė karo Ukrainoje kontekste. Šiame kontekste „EPSO-G“ bus itin naudinga daugiametė naujojo vadovo patirtis valdant pokyčius ir įgyvendinant strateginius projektus, taip pat puikus energetikos sektoriaus išmanymas“, - teigė R. Vyšniauskas.

Kandidatus į naujojo „EPSO-G“ vadovo pareigas valdybai padėjo pasirinkti bendrovės Atlygio ir skyrimo komitetas, o jų atranką vykdė vadovų paieškos įmonė „AIMS International Lietuva“. Atrankoje į vadovo pareigas dalyvavo 25 kandidatai.

„EPSO-G“ įmonių grupę sudaro valdymo bendrovė „EPSO-G“, įmonės „Litgrid“, „Amber Grid“, „Baltpool", „Energy cells" ir „Tetas" bei netiesiogiai kontroliuojama „GET Baltic". „EPSO-G“ vienintelio akcininko teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos energetikos ministerija.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-02-10