Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kauno Technologijos Universitetu.


2020-10-21
  • KTU sutartis.jpg

Kaunas. EPSO-G grupei priklausanti rangos darbų bendrovė „Tetas“  pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kauno Technologijos Universitetu. Siekdami glaudesnio studijų ir praktikos sąlyčio, sutartį parašais patvirtino KTU Rektorius Prof. Eugenijus Valatka ir „Tetas“ vadovas Gediminas Mažeika.

„Universitete ruošiame aukščiausios kvalifikacijos specialistus. Energetikos sritis – ne išimtis. Tad norėdami koja kojon žengti su šiandieniniu verslu ir parūpinti šiai sričiai puikiai paruoštų darbuotojų, imamės realių veiksmų bendradarbiaudami ir taip neatitoldami nuo nūdienos aktualijų. Mūsų tikslas – rengti geriausius specialistus, kurių norėtų tiek Lietuvos, tiek pasaulinės įmonės“, – apie projekto pasirašymo svarbą kalbėjo KTU rektorius Eugenijus Valatka.

Sutartimi „Tetas“ įsipareigojo bendradarbiauti su universitetu rengiant ir įgyvendinant mokslinių tyrimų ir kitų sričių projektus, kurti mokslinę produkciją.  Partnerystės metu bus tobulinamos studijų programos bei organizuojamos EEF studentų mokomosios praktikos įmonėje, kur įgytas žinias bus galima pritaikyti darbo vietoje. Studentai bus supažindinami su Lietuvos elektros ir energetikos sistema, projektų kūrimu, valdymu ir įgyvendinimu.

„Mes kaip įmonė, tikimės, kad galėsime praturtinti paskaitų turinį ir pasidalinti energetikos srityje darbuotojų sukaupta patirtimi su studentais, įgyvendinti mokslinių tyrimų ir kitų sričių projektus. Mūsų tikslas - suteikti studentams profesinės praktikos galimybę visoje Lietuvoje, prisidėti prie mokslo bendruomenės formuojant ir ugdant specialistus elektros energetikos srityje Lietuvos ateičiai,“ sakė – sakė „Tetas“ generalinis direktorius G. Mažeika.

KTU ruošia aukštos kompetencijos energetikos specialistus šiose studijų programose: Atsinaujinančioji energetika, Energijos technologijos ir ekonomika, Termoinžinerija, Elektros inžinerija bei Elektros energetikos inžinerija.


 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-21