Skelbiama Atlygio ir skyrimo komiteto prie stebėtojų tarybos nepriklausomo nario atranka


2016-06-23
  • AdobeStock_101079004 - mazas.jpeg

Siekiant EPSO-G grupės mastu formuoti aiškų, skaidrų bei vieningą svarbiausio personalo atrankos, skyrimo bei atlygio jiems modelį, sudaromas specializuotas nuolatinio pobūdžio Atlygio ir skyrimo komitetas prie Bendrovės stebėtojų tarybos. Kandidatai nepriklausomo Atlygio ir skyrimo komiteto nario pareigoms užimti kviečiami teikti paraiškas iki liepos 11 d.

EPSO-G įmonių grupės valdymas tobulinamas pagal pažangiausias tarptautinių organizacijų rekomendacijas. Jose, be kitų dalykų, siūloma suformuoti stebėtojų tarybą bei valdybą, kuriose dirbtų ir nepriklausomi profesionalai. EPSO-G stebėtojų taryba jau patvirtinta, joje iš penkių narių du – nepriklausomi. Šiuo metu taip pat formuojamas audito komitetas prie stebėtojų tarybos, sudarytas iš trijų narių. Bent du nariai turi būti nepriklausomi, iš kurių vienas - atestuotas auditorius, o kitas bus skiriamas iš nepriklausomų stebėtojų tarybos narių.

Daugiau informacijos apie atranką Atlygio ir skyrimo komiteto nepriklausomo nario pareigoms užimti, reikalavimai kandidatams, nepriekaištingos reputacijos bei nepriklausomumo deklaracijos forma ir kandidatų vertinimo kriterijai skelbiami šioje svetainėje:

http://enmin.lrv.lt/lt/konkursai/skelbiama-uab-epso-g-atlygio-ir-skyrimo-komiteto-prie-stebetoju-tarybos-nepriklausomo-nario-atranka

Paskutinė atnaujinimo data: 2016-06-23