Skelbiama naujos kadencijos „EPSO-G“ valdybos narių atranka


2023-01-02
  • rankos.jpg

Lietuvos Respublikos energetikos ministerija paskelbė energijos perdavimo ir mainų įmonių grupės „EPSO-G“ naujos kadencijos valdybos narių atranką. Trijų nepriklausomų valdybos narių ir dviejų valdybos narių – valstybės tarnautojų valdyba bus suformuota vietoje dabartinės, kuri kadenciją pabaigs šių metų kovo 20 dieną.

Atrankos metu ieškoma nepriklausomų valdybos narių, kurie turėtų finansų ir investicijų, strategijos ir verslo plėtros bei infrastuktūros ir technologinės transformacijos sričių kompetencijų. Valdybos nariai – valstybės tarnautojai privalės išmanyti Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos (NENS) įgyvendinimo ir strateginių šalies energetikos projektų priežiūros bei energetikos rinkos, reguliavimo ir perdavimo veiklos priežiūros sritis.

2019 metų kovą ketverių metų kadenciją pradėjusioje „EPSO-G“ valdyboje šiuo metu pareigas eina nepriklausomi nariai Robertas Vyšniauskas, Gediminas Almantas, taip pat Energetikos ministerijos Energetinio saugumo grupės vadovas Dainius Bražiūnas ir Energetikos ministerijos Teisės ir personalo grupės vadovas Tomas Daukantas.

Kandidatai teikti savo paraiškas kviečiami iki sausio 31 dienos. Nepriklausomus valdybos narius padės atrinkti agentūra „Emplonet“.

Kviečiame susipažinti su valdybos narių kompetencijų sritimis, kandidatams keliamais reikalavimais ir atrankos tvarka, valdybos narių atrankos skelbimais ir atrankos aprašais čia.

„EPSO-G“ įmonių grupę sudaro valdymo įmonė „EPSO-G“, bendrovės „Amber Grid“, „Baltpool", „Energy cells", „Litgrid“ ir „Tetas" bei netiesiogiai kontroliuojama „GET Baltic". „EPSO-G“ vienintelio akcininko teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos energetikos ministerija.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-02-10