„Tetas“ paskelbė generalinio direktoriaus atranką


2022-04-11
  • augimas.jpg

Energetikos infrastruktūros plėtros ir priežiūros bendrovės „Tetas“ paskelbė generalinio direktoriaus atranką. Planuojama, kad jis bus paskirtas birželio mėnesį. „EPSO-G“ įmonių grupei priklausantis „Tetas“ šiuo metu įgyvendina šalies energetinei nepriklausomybei svarbius sinchronizacijos su kontinentinės Europos tinklais projektų plėtros darbus. Bendrovė taip pat yra viena iš „EPSO-G“ pasitelktų rangovių statant Fizinį barjerą pasienyje su Baltarusija.

Tinkamiausius pretendentus padės atrinkti vadovų paieškos ir atrankos įmonė „MPS Baltic“. Dokumentus kandidatai turi pateikti iki gegužės 1 dienos.

Atranka buvo paskelbta po to, kai ankstesnis bendrovės „Tetas“ vadovas Gediminas Mažeika balandžio 8 baigė darbą įmonėje ir pasitraukė iš užimamų pareigų. Laikinai bendrovei šiuo metu vadovauja Tomas Urmanavičius, iki tol ėjęs bendrovės valdybos pirmininko pareigas.

„EPSO-G“ įmonių grupę sudaro patronuojanti valdymo bendrovė „EPSO-G“, penkios tiesiogiai patronuojamos įmonės „Amber Grid“, „Baltpool", „Energy cells", „Litgrid“ ir „Tetas" bei netiesiogiai kontroliuojama „GET Baltic". „EPSO-G“ vienintelio akcininko teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos energetikos ministerija.

Bendrovės „Tetas" generalinio direktoriaus atrankos aprašas

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-17