„Teto“ vadovas Gediminas Mažeika pasitraukė iš pareigų


2022-04-08
  • tetas.jpg

Energetikos infrastruktūros plėtros ir priežiūros bendrovės „Tetas“ vadovas Gediminas Mažeika penktadienį baigė darbą įmonėje ir pasitraukė iš užimamų pareigų. Laikinai bendrovei vadovaus Tomas Urmanavičius, iki šiol ėjęs bendrovės valdybos pirmininko pareigas.

„Tetas“ valdyba pradėjo naujo bendrovės vadovo atranką. Planuojama, kad jis bus paskirtas birželio mėnesį. T. Urmanavičius suspendavo savo darbą bendrovės valdyboje, o penktadienį vykusiame posėdyje valdybos pirmininkės pareigas nuspręsta laikinai pavesti eiti „Teto“ valdybos narei ir „EPSO-G“ Planavimo ir plėtros vadovei Ievai Kuodei.

T. Urmanavičiaus teigimu, „Tetas“ ir visa „EPSO-G“ įmonių grupė šiuo metu žengia į naują veiklos etapą įgyvendinant pernai patvirtintą grupės Strategiją 2030 ir toliau vystant pajamas iš nereguliuojamų veiklų.

„Dėkoju Gediminui už ilgametį darbą vadovaujant „Tetui“, pradėjus tai daryti bendrovei sudėtingu laikotarpiu. Tuo metu veiklos nuostolius patirianti ir sąlyginai nesudėtingus infrastruktūros statybos darbus atliekanti įmonė Gedimino veržlumo ir kūrybiškumo dėka sėkmingai išplėtė savo paslaugų spektrą, pradėjo veiklą užsienyje ir tapo pelninga. Šiuo metu „Tetas“ yra Lietuvai itin svarbių infrastruktūros objektų plėtotoja, o naujojo vadovo prioritetu taps reikšmingai išaugusios veiklos efektyvumas ir sėkmingas pradėtų projektų įgyvendinimas“, - teigė T. Urmanavičius.

„EPSO-G“ įmonių grupei priklausantis „Tetas“ šiuo metu įgyvendina šalies energetinei nepriklausomybei svarbius sinchronizacijos su kontinentinės Europos tinklais projektų plėtros darbus. Bendrovė taip pat yra viena iš „EPSO-G“ pasitelktų rangovių statant Fizinį barjerą pasienyje su Baltarusija.

„Jau kurį laiką kartu su valdyba diskutavome apie tolimesnes bendrovės veiklos kryptis ir plėtros etapus. Bendrovė balandį praėjo dirbti pagal mūsų kartu su valdyba parengtą naują organizacinę struktūrą. Tuo pačiu priėmiau sprendimą savo sukauptą patirtį panaudoti kitose veiklos srityse“, - sakė G. Mažeika.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-17