„EPSO-G“ grupės įmonės planuoja įsidiegti vieningą skaitmeninę platformą


2023-09-11
  • Depositphotos_42300571_XL.jpg

Energijos perdavimo ir mainų įmonių grupei „EPSO-G“ priklausančios valdymo įmonė „EPSO-G“, bendrovės „Amber Grid“ ir „Litgrid“ paskelbė skaitmeninės platformos produktų diegimo, priežiūros ir vystymo paslaugų tarptautinį viešąjį pirkimą. 

„Grupė turi ambiciją standartizuoti ir susieti įmonių veiklos procesus. Tokiu būdu siekiama padidinti Grupės įmonių ir jose vykdomų veiklos procesų integraciją, unifikaciją bei efektyvumą. Skaitmeninė transformacija ne tik technologinė būtinybė, ji leis didinti Grupės veiklos efektyvumą, naudotis tais pačiais duomenų analitikos sprendimais, geriau valdyti Grupės įmonių veiklas, kompetencijas, procesus, projektus ir rizikas, įgalinti komandas bei žmones tobulėti“, – teigia Tomas Varneckas, „EPSO-G“ infrastruktūros ir projektų valdymo vadovas. 

Grupės įmonės ketina diegti ir naudotis vieningoje skaitmeninėje platformoje veikiančiomis verslo valdymo, žmogiškųjų išteklių valdymo, projektų valdymo bei rizikų ir atitikties valdymo sistemomis. Planuojama, kad skaitmeninės platformos diegimo darbai užtruks iki 36 mėnesių. 

„EPSO-G“ įmonių grupę sudaro valdymo įmonė „EPSO-G“, bendrovės „Amber Grid“, „Baltpool“, „Energy cells“, „Litgrid“ ir „Tetas“. „EPSO-G“ vienintelio akcininko teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos energetikos ministerija.

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-04-05