„EPSO-G“ grupės komunikacijai vadovaus E. Dapkienė


2023-05-09
  • Ernesta Dapkiene_1.jpg

Energijos perdavimo ir mainų įmonių grupės „EPSO-G“ komunikacijos vadovės pareigas gegužės 9 dieną pradėjo eiti Ernesta Dapkienė. Ilgametę patirtį korporatyvinės komunikacijos ir rinkodaros srityse turinti naujoji vadovė bus atsakinga už įmonių grupės išorinę ir vidinę komunikaciją.

Pastaruosius penkerius metus E. Dapkienė vadovavo „Maxima LT“ komunikacijos ir įvaizdžio departamentui, 2018-2020 metais buvo šios įmonės valdybos narė. Kiek anksčiau ji daugiau nei penkerius metus ėjo bendrovės „Lietuvos energija“ komunikacijos departamento direktorės pareigas, vadovavo įmonės paramos fondui.

Prieš ateidama į energetikos sektorių, E. Dapkienė dirbo privačiose įmonėse – vadovavo koncerno SBA ir bendrovės „Lietuvos draudimas“ komunikacijai.

„EPSO-G“ vadovo Mindaugo Keizerio teigimu, patyrusi savo srities profesionalė, turinti vertingos patirties ir privačiame versle, ir valstybės valdomame energetikos sektoriuje, sustiprins įmonės bei visos grupės komunikaciją, ypač – visuomenei pristatant strateginius projektus, kurie prisideda prie Lietuvos energetinės nepriklausomybės.  

Naujoji komunikacijos vadovė Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute yra baigusi politikos mokslus, o „Baltic Institute of Corporate Governance“ –  profesionalių tarybos ir valdybos narių rengimo programą.

„EPSO-G“ įmonių grupę sudaro valdymo įmonė „EPSO-G“, bendrovės „Amber Grid“, „Baltpool“, „Energy cells“, „Litgrid“, „Tetas“ bei netiesiogiai kontroliuojama „GET Baltic“. „EPSO-G“ vienintelio akcininko teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos energetikos ministerija.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-05-09