„EPSO-G“ paskelbė „Baltpool“ valdybos narių atranką


2024-01-15
  • AW3W5914AW3W5914.JPG

Energijos perdavimo ir mainų įmonių grupė „EPSO-G“ paskelbė Grupės įmonės „Baltpool“ valdybos narių atranką. Kandidatai dokumentus kviečiami teikti iki šių metų vasario 4 dienos.

„Grupės įmonės „Baltpool“ pagrindinė veikla yra tarptautinė birža, kurioje vyksta prekyba biokuro produktais. Lietuvoje įmonė taip pat organizuoja medienos ir šilumos aukcionus, vykdo viešuosius interesus atitinkančių paslaugų (VIAP) lėšų administravimą. Siekiant toliau nuosekliai stiprinti „Baltpool“ pozicijas, ypač tarptautinėse rinkose, keliame tikslą į valdybą pritraukti geriausias kompetencijas turinčius narius“, – sako Mindaugas Keizeris, „EPSO-G“ vadovas. 

Pasak M. Keizerio, taip pat „Baltpool“, kaip ir visos „EPSO-G“ įmonių grupės, laukia svarus indėlis įgyvendinant praėjusių metų pabaigoje pristatytą Lietuvos energetikos viziją iki 2050 metų

„Baltpool“ valdybą sudaro penki nariai, kurie renkami ketverių metų kadencijai. Dabartinės valdybos kadencija baigsis 2024 metų balandį.

Užtikrinant gerąją valdymo praktiką ir tinkamą atstovavimą akcininkams, į „Baltpool“ valdybą bus atrinkti du nepriklausomi valdybos nariai, du patronuojančios įmonės „EPSO-G“ nominuojami valdybos nariai ir vienas mažojo akcininko „KN Energies“ nominuojamas valdybos narys.

Naujoje „Baltpool“ valdyboje nepriklausomi valdybos nariai bus atsakingi už paslaugų vystymo ir tarptautinės plėtros sritis, akcininkų nominuoti nariai kuruos strateginio planavimo ir valdymo, finansų valdymo ir naujų veiklos krypčių vystymo sritis. 

Nepriklausomų valdybos narių atranka vykdoma pasitelkiant vadovų paieškos agentūrą „Master Class Lietuva“.

„EPSO-G“ įmonių grupę sudaro valdymo įmonė „EPSO-G“ ir penkios tiesiogiai patronuojamos įmonės „Amber Grid“, „Baltpool“, „Energy cells“, „Litgrid“ ir „Tetas“. „EPSO-G“ ir Grupės įmonės taip pat turi „GET Baltic“, „Baltic RCC“ OÜ ir „TSO Holding“ AS akcijų. „EPSO-G“ vienintelio akcininko teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos energetikos ministerija.

Dokumentai kandidatams

Bendrieji dokumentai

Dokumentai nominuojamiems kandidatams

Dokumentai nepriklausomiems kandidatams

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-04-05