„EPSO-G“ pratęsė generalinio direktoriaus atranką


2022-04-29
  • pic.jpg

Energijos perdavimo ir mainų įmonių grupės „EPSO-G“ valdyba nusprendė pratęsti generalinio direktoriaus atranką. Naująjį vadovą, kuris imsis įgyvendinti grupės ilgalaikėje strategijoje numatytą Lietuvos energetikos transformaciją, tikimasi paskirti iki vasaros pabaigos.

Vadovo atranką „EPSO-G“ valdyba pratęsė įvertinus itin reikšmingą „EPSO-G“ vaidmenį užtikrinant šalies energetinę nepriklausomybę.

„Naujojo vadovo laukia itin ambicingos užduotys formuojant ir įgyvendinant įmonių grupės strategiją bei valdant su tuo susijusius pokyčius, todėl kandidatams keliame aukštus lūkesčius dėl patirties gerosios korporatyvinio valdymo praktikos, tarptautinės plėtros ir bendradarbiavimo bei inovacijų diegimo srityse“, - teigė „EPSO-G“ valdybos pirmininkas Robertas Vyšniauskas.

Atranka buvo paskelbta po to, kai ankstesnis „EPSO-G“ vadovas Rolandas Zukas 2022 metų pradžioje pasitraukė iš generalinio direktoriaus pareigų. Bendrovei šiuo metu laikinai vadovauja finansų direktorius Algirdas Juozaponis, o Infrastruktūros padalinio vadovas Tomas Varneckas yra atsakingas už strateginių įmonių grupės projektų įgyvendinimą, įskaitant ir Fizinio barjero įrengimą pasienyje su Baltarusija.

„EPSO-G“ įmonių grupę sudaro valdymo bendrovė „EPSO-G“, įmonės „Amber Grid“, „Baltpool", „Energy cells", „Litgrid“ ir „Tetas" bei netiesiogiai kontroliuojama „GET Baltic". „EPSO-G“ vienintelio akcininko teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos energetikos ministerija.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-17