„EPSO-G“ valdyba atnaujino generalinio direktoriaus atrankos aprašą


2022-05-12
  • atranka.jpg

Energijos perdavimo ir mainų įmonių grupė „EPSO-G“ atnaujino generalinio direktoriaus atrankos aprašą. Naująjį vadovą, kuris imsis įgyvendinti grupės ilgalaikėje strategijoje numatytą Lietuvos energetikos transformaciją, tikimasi paskirti šių metų vasarą. „EPSO-G“ valdyba balandžio mėnesį pratęsė vadovo atranką įvertinus itin reikšmingą „EPSO-G“ vaidmenį užtikrinant šalies energetinę nepriklausomybę.

Atranka buvo paskelbta po to, kai ankstesnis „EPSO-G“ vadovas Rolandas Zukas pasitraukė iš generalinio direktoriaus pareigų. Bendrovei šiuo metu laikinai vadovauja finansų direktorius Algirdas Juozaponis, o Infrastruktūros padalinio vadovas Tomas Varneckas yra atsakingas už strateginių įmonių grupės projektų įgyvendinimą, įskaitant ir Fizinio barjero įrengimą pasienyje su Baltarusija.

„EPSO-G“ įmonių grupę sudaro valdymo bendrovė „EPSO-G“, įmonės „Amber Grid“, „Baltpool", „Energy cells", „Litgrid“ ir „Tetas" bei netiesiogiai kontroliuojama „GET Baltic". „EPSO-G“ vienintelio akcininko teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos energetikos ministerija.

„EPSO-G“ generalinio direktoriaus atranka

„EPSO-G“ generalinio direktoriaus atrankos aprašas

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-17