EPSO-G grupei priklausanti „Amber Grid“ bendrovė pradeda vadovo atranką


2020-01-20
  • Amber Grid.jpg

VILNIUS. Valstybės valdomai energijos perdavimo ir mainų įmonių grupei EPSO-G priklausanti AB „Amber Grid“ skelbia viešą naujojo generalinio direktoriaus/-ės atranką. Kandidatuoti kviečiama iki vasario 16 d.

„Norime, kad šiai Lietuvai svarbiai įmonei vadovautų geros reputacijos ir plataus akiračio lyderis, kuris geba sutelkti ir įkvėpti kolegas siekti ambicingų akcininko keliamų tikslų, kuris skatina inovacijas, ir kuris turi patirtį bei intuiciją padedančią priimti ne tik  bendrovės, bet ir viso energetikos sektoriaus ateičiai vertę kuriančius sprendimus“, – sako EPSO-G generalinis direktorius Rolandas Zukas.

Kviečiame susipažinti su „Amber Grid“ generalinio direktoriaus atrankos aprašu.

Kandidatą viešai skelbiamame konkurse „Amber Grid“ valdybai padės atrinkti EPSO-G atlygio ir skyrimo komitetas. Jame daugumą sudaro nepriklausomi nariai. Geriausiam galimam rezultatui užtikrinti komitetui padės tarptautinės atrankos įmonės „Aims International“ padalinys Lietuvoje.

Po dviejų etapų atrankos ir kandidatų patikros pagal Nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos ir Korupcijos prevencijos įstatymų reikalavimus, komitetas pateiks nuomonę „Amber Grid“ bendrovės valdybai dėl  įmonės generalinio direktoriaus kandidatūros.

Planuojama, kad „Amber Grid“ valdyba generalinį direktorių/-ę išrinks antroje balandžio pusėje.

Apie "Amber Grid"

AB „Amber Grid“ yra Lietuvos gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius, atsakingas už gamtinių dujų perdavimą ir transportavimą aukšto slėgio vamzdynais sistemos naudotojams, gamtinių dujų infrastruktūros eksploatavimą, priežiūrą ir plėtojimą.

Bendrovės valdomą perdavimo sistemą sudaro magistraliniai dujotiekiai, dujų kompresorių stotys, dujų apskaitos ir skirstymo stotys, dujotiekių apsaugos nuo korozijos įrenginiai, duomenų perdavimo ir ryšio sistemos. „Amber Grid“ klientai –  didelės ir vidutinės elektros, centralizuotos šilumos gamybos  ir pramonės bei gamtinių dujų tiekimo įmonės, kurioms teikiamos gamtinių dujų perdavimo paslaugas. Įmonėje dirba daugiau kaip 300 darbuotojų, turinčių ilgametę dujų sistemos priežiūros praktiką, reikiamas vadybos žinias ir kvalifikaciją.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-22