EPSO-G valdybą papildė trečias nepriklausomas narys


2019-11-11
  • Valdyba.jpg

Laikantis gerosios valdysenos praktikos, vienintelis valdymo bendrovės EPSO-G akcininkas - Energetikos ministerija - trečiuoju nepriklausomu bendrovės valdybos nariu paskyrė finansininką Tomą Tumėną.

Viešame konkurse iš 28 kandidatų išrinktas T. Tumėnas yra AB „Linas Agro Group“ finansų direktorius ir valdybos narys, atsakingas už NASDAQ biržoje kotiruojamos įmonės finansų ir rizikų valdymą, finansų strategijos formavimą ir įgyvendinimą. Jis yra finansų valdymo mokslų magistras, išsilavinimą įgijęs Mančesterio verslo mokykloje ir Vilniaus universitete.

 „Šiuo paskyrimu baigta formuoti gerąją valdysenos praktiką atitinkanti EPSO-G valdyba. Pagal pretendentams keltus profesinius, patirties ir reikiamų kompetencijų reikalavimus, valdyboje jau dirba nariai, turintys strateginių šalies energetikos projektų priežiūros, energetikos rinkos ir reguliavimo, veiklos efektyvumo bei korporatyvinio valdymo patirtį. Esame įsitikinę, kad T. Tumėnas puikiai papildys valdybos kompetencijas finansų ir finansinių rizikų valdymo patirtimi bei žiniomis,“ – sako energetikos viceministras Egidijus Purlys.

T. Tumėnas prisijungs prie EPSO-G valdybos, kurioje šiuo metu dirba du nepriklausomi nariai: valdybos pirmininkas, veiklos ir efektyvaus valdymo profesionalas Gediminas Almantas ir bendrovių valdymo, teisės bei mokesčių konsultantas Robertas Vyšniauskas. Valdyboje taip pat dirba Lietuvos Respublikos Energetikos ministerijos Energetinio saugumo grupės vadovas Dainius Bražiūnas  ir Strateginių pokyčių valdymo grupės patarėjas Gediminas Karalius.

Remiantis 2018 m. rugpjūčio 1 d. Juridinių asmenų registre įregistruota atnaujinta EPSO-G valdymo bendrovės įstatų redakcija buvo padidinta bendrovės valdybos atsakomybė suteikiant jai priežiūros funkciją.

EPSO-G valdyba, kurią sudaro penki nariai, ketverių metų kadenciją pradėjo 2019 m. kovo 20 d.

Apie EPSO-G valdybą 

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-11-13