Karjera

Skelbiama dviejų nepriklausomų narių atranka į UAB „TETAS“ valdybą

UAB „TETAS“ -  energijos perdavimo ir mainų grupės UAB „EPSO-G“ patronuojamos bendrovės LITGRID, AB dukterinė įmonė skelbia dviejų nepriklausomų valdybos narių - pardavimų ir veiklos plėtros bei organizacijos valdymo sričių - atrankas.

Pretendentams keliami reikalavimai, valdybos kompetencijų matrica, atrankos proceso eiga, dokumentų ir paraiškos formos, pateikiami:

„Nepriklausomų valdybos narių į UAB „EPSO-G“ įmonių grupės bendrovės UAB „TETAS“ valdybą atrankos apraše“.

Kandidatų dokumentai priimami iki 2019 m. vasario 22 d. (imtinai).

Dokumentus prašome siųsti EPSO-G atlygio ir skyrimo komitetui, el. paštu: epso-gatlygiokomitetas@epsog.lt, temoje nurodant „Atranka į UAB „TETAS“ valdybą“.

Kontaktinis asmuo: Renata Damanskytė-Rekašienė, EPSO-G teisės ir korporatyvinio valdymo direktorė (tel. Nr. 862034829, el. paštas: renata.damanskyte@epsog.lt).


Apie UAB "TETAS"

UAB „TETAS“ pagrindinė veikla susijusi su gamybos ir pramonės paskirties pastatų projektavimu, transformatorinių pastočių ir skirstymo punktų, elektros perdavimo linijų statyba, rekonstrukcija, remontu ir techninė priežiūra; elektros tinklo relinės apsaugos ir automatikos, specialiųjų elektros įrenginių, elektros instaliacijos eksploatavimu, įrengimų bandymu ir diagnostika; apsauginių priemonių bandymu.

Bendrovėje dirba ~ 350 aukščiausios kvalifikacijos darbuotojų. Pajamos ~18 mln.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-02-01