Apie mus

Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros bei inovacijų veiklos gairės

Nuo elektromobilių ar saulės elektrinių ant namų stogų iki vėjo jėgainių jūrose ir vandenilio technologijų – visuomenė ir energetika jau šiandien pirmenybę teikia atsinaujinantiems energijos šaltiniams, o po 30 metų klimatui neutrali energija visiškai įsivyraus pramonėje ir buityje.

Apie sektoriaus transformaciją galvojame jau šiandien, užtikrindami šalies energetinį saugumą, integruodami elektros ir dujų sistemas bei regiono rinkas su Europa.

Jaučiamės atsakingi ir esame pasirengę imtis lyderystės klojant pamatą žaliajai energetikai, tuo pat metu siekdami didesnio energetinio efektyvumo bei naudos Lietuvos žmonėms ir verslui.

Vykstant paradigminiams pokyčiams energetikoje EPSO-G grupė vadovaujasi Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros bei inovacijų veiklos (toliau MTEPI) gairėmis siekiant per tyrimus, inovacijas ir naujus sprendimus užtikrinti grupės bendrovių veiklos tęstinumą, efektyvumą, konkurencingumą bei sąlygų konkurencijai užtikrinti sudarymą.

Gairės nustato bendras visoms EPSO-G grupės įmonėms mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros ir inovacinės veiklos kryptis ir prioritetus, klasifikavimo principus bei rekomendacijas perdavimo sistemos operatoriams dėl lėšų skyrimo MTEPI veiklai.

EPSO-G grupės inovacijų kryptys yra šios:

  • pažangus ir efektyvus turto valdymas;
  • pažangus ir efektyvus sistemų valdymas ir stebėsena;
  • Informacinės technologijos ir skaitmenizavimas;
  • verslo organizavimas ir naujos paslaugos.

Kviečiame susipažinti su EPSO-G mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros bei inovacijų veiklos gairėmis

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-05-31